Jdi na obsah Jdi na menu

Program

 

 Milí přátelé!

Budeme moc potěšeni, pokud právě vy zavítáte na svých strojích k nám do areálu Horského hotelu POHODA na Cínovci v Krušných horách, na oficiálně 1.sraz motorkářů ve všech kategoriích.

Toto setkání pořádáme právě provás, pohodáře, pro které je jízda relaxem a nenahraditelným požitkem.S nápadem uspořádat sraz u nás, přišlo několik našich přátel motorkářů, kteří nás pravidelně navštěvují a jsou společně s námi přesvědčeni o tom, že podmínky jsou zde pro tuto akci naprosto ideální!

Hotel se nachází na polosamotě s přilehlými pozemky 15.000 m2, kde bude stát veliký party stan v případě nepřízně počasí a je zde i neomezený počet míst ke stanování.Ubytování je možné si rezervovat s předstihem v Horském hotelu POHODA.Parkovoviště je přímo před hotelem s možností využití i ostatních ploch.

Parkování pro veřejnost bude zajištěno na bývalém odstavném parkovišti kamionů při hlavní silnici naproti čerpací stanici OMV na Cínovci.

Pozvolnu rozjíždíme už v pátek 21.6. navečer!Kdo chce, může přijet už v pátek a začít si o něco dříve užívat atmosféru srazu..

Program

10:00 sraz všech zúčastněných na parkovišti u bývalého zimního stadionu v Alejní ulici v Teplicích.Přistaven bude bus s reklamou Horského hotelu POHODA, který povede spanilou jízdu z tohoto místa.

10:30 zahájení akce spanilou jízdou(trasa Teplice-Dubí-Cínovec).

ve 13:00 soutěže v kategoriích: 1)páka, 2),,jízda" na elektrickém býkovi, 3)rychlostní pití piva metrovým brčkem, 4)o nejlepší zvuk mašiny..

Služby pro vás:

Tattoo studio-tetování, piercing,

Prodej moto potřeb a doplňků,

Restaurace, bar, speciality  z grilu,staročeská kuchyně, zabijačkové pochoutky..

venkovní posezení, párty stan..

 

 

V 16:00 ZAČÁTEK ROCKOVÉ SCÉNY !

   rock4.jpg

 U-73 HARD-ROCK-JAZZ kapela Jardy Tomka,

u-73.jpg

 

 &

 STEFANIE RUSO & ROCK BAND-TINA TURNER TRIBUTE,

stefi1.jpg  

 &

 C T R - CRAZY   TEAM ROCK  N  ROLL,

  

 

 ctr1.jpg

 

 &

rocket-fb.jpg

talent.jpg

rocket3.jpg

 

 

 &

 

cumbal.jpg

 

 

 

 V 21:00 zapálení vatry

 rock3.jpg

  Po 22:00 hodině za setmění vystoupí formace Orbis de Ignis-Ohnivý svět se svým Fireshow!
ohniva-show.jpg
Volná zábava pak pokračuje v rytmu rocku třeba až do svítání
VSTUPNÉ NA CELOU AKCI PRO VEŘEJNOST, JE 199,-Kč